Hakkımızda

Firma Bilgileri...
Özel Plastik’in PVC Levhadan geniş bir yelpazede üretimi bulunmaktadır. Bu levhaların üretiminde kullanılan ithal ve yerli sanayiinden tedarik edilen tüm kaynakların uluslararası standartlarda ve normlarında olması, üretimlerimizin kalite standartlarına uygun gerçekleştirilmesi, tüm faaliyetlerimizin Kalite Yönetimi Sistemi ve Toplam Kalite anlayışında kontrol altında ve sürekli gelişmeyi destekler olması temel felsefemizdir. Bütün bu özellikleriyle Özel Plastik, plastik sektöründe üreten bir firma olup, ürünlerini iç piyasanın yanında dış ülkelere de ihraç etmeyi hedeflemektedir. Üretim kapasitemizi arttırmak ve kalite seviyemizi daha yükseltmek ve sürekli geliştirmek için planlı olarak yatırımlarımız devam etmektedir.

Misyonumuz

Takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf ve karlı bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamak ve en önemli urünumuz olan Kalite’yi müşterilerimize sunarak onların her zaman ilk tercihi olmak.

Vizyonumuz

Temel Kalite Politikaları çerçevesinde oluşturduğumuz yönetim ve üretim stratejilerimiz ışığında, ürettiğimiz ürünlerimizle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; yurt içi ve yurt dışı pazarlarında bir numara olmak ve kar etmektir.

Kalite Anlayışımız

Firmamız müşteri memnuniyetinin arttırılması amacı ile müşteri şartlarını ve verdiğimiz hizmetler dahilinde oluşturulan kalite kriterlerine uymak ve sürekliliği arttırmaktır.

Değerlerimiz

Sürekli iyileştirmeyi, yenilikçiliği ve müspet yönde değişimi esas alma, eğitilmiş, deneyimli ve katılma işgücü birikimini en önemli varlık olarak görme, müşteri odaklı çalışma, coşkulu, özverili ekip çalışmalarına önem verme öncelikli değerlerimizdir.